Strona Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa kancelariakupczynski.pl używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Nasze usługi - Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych specjalizując się w sprawach i zagadnieniach opisanych poniżej.
Kancelaria doradza przy realizacji konkretnych projektów oraz wykonuje stałą obsługę prawną. Kancelaria zapewnia bieżące konsultacje prawne, w tym opiniowanie i przygotowywanie umów, udział w negocjacjach, reprezentowanie Klienta na etapie postępowania przedsądowego oraz reprezentowanie Klienta w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, administracyjnych, w tym podatkowych i sądowoadministracyjnych.
Realizując powierzone zlecenia Kancelaria świadczy następujące usługi: sporządzanie przedsądowych wezwań do zapłaty, sporządzenie pozwów, wniosków, apelacji, skarg, wypełnienie wniosków KRS, sporządzanie sprzeciwów i zarzutów, sporządzanie pozostałych pism procesowych w postępowaniu w tym w postępowaniu egzekucyjnym, reprezentowanie Klienta na rozprawach i posiedzeniach sądowych, reprezentowanie Klienta na posiedzeniach wojewódzkich komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych, przygotowywanie projektów umów, sporządzanie odwołań w tym odwołań od decyzji w postępowaniach podatkowych, przygotowywania regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania i innych aktów wewnętrznych.
Kancelaria zapewnia możliwość świadczenia usług przez bezpośredni kontakt z Klientem włącznie z obsługą prawną w siedzibie Klienta jak i poprzez kontakt drogę elektroniczną i telefoniczną.
Każdy problem i każdego Klienta traktujemy indywidualnie starając się jak najlepiej zrozumieć Jego potrzeby.
Informacje o zakres usług, w świadczeniu których specjalizuje się Kancelaria znajdują się poniżej. Zachęcamy do zapoznania się ofertą usług i kontaktu.